REZULTATE CUPA ROMANIEI DE TAEKWON-DO ITF – ORADEA 2015

In perioada 20-22 noiembrie 2015, Clubul LIGA DE EST – Vaslui a participat la CUPA ROMANIEI DE TAEKWON-DO ITF pentru copii, juniori si seniori Oradea, cu o delegatie sportiva de 30 persoane, din care 27 sportivi (8 copii, 11 juniori, 9 seniori), 2 antrenori, 8 arbitri si 2 suporteri.

– Locul I in Clasamentul General pe Seniori

 Cea mai buna senioara – ANDRA GHETEU

– Cel mai bun senior – STEFAN FRATIAN

 Locul II in Clasamentul General pe Juniori          

 Cea mai buna junioara – ADELINA MIHAI

JUNIORI III-II
LOCUL II DUMITRASCU TEODOR TUL IND. CENTURI COLORATE JUN.II  12-14 ANI M
LOCUL II FILIP DENISA LUPTA IND.JUN.III  8.10 ANI – 35kg F
LOCUL II FILIP DENISA TEHNICI SPECIALE JUN.III  8.10 ANI F
LOCUL III MOSULET ALIN LUPTA IND.JUN.III  10-12 ANI+55 kg M
LOCUL III DUMITRASCU TEODOR LUPTA IND.JUN.II  12-14 ANI – 42kg M
LOCUL III BAYRAK AYLIN LUPTA IND.JUN.III  10-12 ANI -45 kg F
LOCUL III BAYRAK AYLIN TUL IND. CENTURI COLORATE JUN.III 10-12 ANI F
LOCUL III MIHAILESCU COSMIN LUPTA IND.JUN.III 8-10 ANI – 40 kg M
LOCUL III MIHULCA TUDOR, ARNAUTU STEFAN, MOSULET ALIN, SURUGIU GEORGE, ALEXANDRU MATEI, MIHAILESCU COSMIN TULL ECHIPA JUN.III-II M
JUNIORI I
LOCUL I MIHAI ADELINA ALICIA SPARGERI FORTA IND. JUN. I F
LOCUL I LUPASCU MIRUNA LUPTA IND.JUN.I- 45 kg  F
LOCUL I MIHAI ADELINA ALICIA TUL IND. CENTURI NEGRE JUN.I  1 DAN F
LOCUL I POPA MARIA LUPTA IND.  JUN.I  – 65 kg F
LOCUL I CHIRIAC DRAGOS TUL IND. CENTURI COLORATE JUN.I M
LOCUL I MIHAI ADELINA ALICIA,POPA MARIA, LUPASCU MIRUNA,HAISAN ANA MARIA, BABAI GABRIELA TUL ECHIPA JUN. I F
LOCUL I MIHAI ADELINA ALICIA, POPA MARIA LUPTA TRAD. JUN.I
LOCUL I MIHAI ADELINA ALICIA,POPA MARIA, LUPASCU MIRUNA,HAISAN ANA MARIA, BABAI GABRIELA TEHNICI SPECIALE ECHIPA JUN.I F
LOCUL I MIHAI ADELINA ALICIA, POPA MARIA, LUPASCU MIRUNA, HAISAN ANA MARIA, BABAI GABRIELA LUPTA ECHIPA ECHIPA JUN.I F
LOCUL II POPA MARIA SPARGERI FORTA IND.  JUN. I F
LOCUL II CHIRIAC ANDREI LUPTA IND.  JUN.I – 56 kg M
LOCUL II HONDRU MIRCEA TUL IND. CENTURI NEGRE JUN.I  2 DAN M
LOCUL II MIHAI ADELINA ALICIA TEHNICI SPECIALE IND JUN.I F
LOCUL II BABAI GABRIELA LUPTA IND.  JUN.I – 55 kg F
LOCUL II MIHAI ADELINA ALICIA, POPA MARIA, LUPASCU MIRUNA, HAISAN ANA MARIA,  BABAI GABRIELA SPARGERI FORTA ECHIPA  JUN. I F
LOCUL III VATAVU TUDOR LUPTA IND.  JUN.I – 50 kg M
LOCUL III LUPASCU MIRUNA TUL IND. CENTURI NEGRE JUN.I  1 DAN F
LOCUL III HONDRU MIRCEA LUPTA IND.  JUN.I – 62 kg M
LOCUL III CHIRIAC DRAGOS LUPTA IND.  JUN.I – 62 kg M
LOCUL III HAISAN ANA MARIA LUPTA IND.  JUN.I – 50 kg F
LOCUL III HONDRU MIRCEA, VATAVU TUDOR, DUMITRASCU TEODOR, CHIRIAC ANDREI, CHIRIAC DRAGOS, BUTNARU COSMIN TUL ECHIPA JUN. I M
SENIORI
LOCUL I MANEA GEORGIAN SPARGERI FORTA IND. SEN. M
LOCUL I ZAHARIA ALIN TUL IND. CENTURI NEGRE 2 DAN SEN. M
LOCUL I GHETEU ANDRA SPARGERI FORTA IND. SEN. F
LOCUL I FRATIAN STEFAN LUPTA IND. SEN – 70 kg M
LOCUL I GHETEU ANDRA LUPTA IND. SEN – 68 kg F
LOCUL I PORGRAS ANDREI LUPTA IND. SEN – 85 kg M
LOCUL I BURAGA IRINEL TUL IND. CENTURI COLORATE SEN M
LOCUL I GHETEU ANDRA TUL IND. CENTURI NEGRE 2 DAN SEN. F
LOCUL I GHETEU ANDRA, SALARU ANDRADA, BABAI GABRIELA SPARGERI FORTA ECHIPA. SEN. F
LOCUL I GHETEU ANDRA, SALARU ANDRADA, BABAI GABRIELA LUPTA ECHIPA. SEN. F
LOCUL I GHETEU ANDRA, SALARU ANDRADA, BABAI GABRIELA TEHNICI SPECIALE ECHIPA. SEN. F
LOCUL I ZAHARIA ALIN, FRATIAN STEFAN LUPTA TRAD. SEN
LOCUL I ZAHARIA ALIN, FRATIAN STEFAN, PORGRAS ANDREI, POPA CRISTIAN, BURAGA IRINEL, MANEA GEORGIAN TUL ECHIPA SEN. M
LOCUL I ZAHARIA ALIN, FRATIAN STEFAN, PORGRAS ANDREI, POPA CRISTIAN, BURAGA IRINEL, MANEA GEORGIAN TEHNICI SPECIALE ECHIPA SEN. M
LOCUL II SALARU ANDRADA LUPTA IND. SEN – 68 kg F
LOCUL II SALARU ANDRADA SPARGERI FORTA IND. SEN. F
LOCUL II MANEA GEORGIAN LUPTA IND. SEN  + 85 kg M
LOCUL II ZAHARIA ALIN, FRATIAN STEFAN, PORGRAS ANDREI, POPA CRISTIAN, MANEA GEORGIAN, BUTNARU COSMIN SPARGERI FORTA ECHIPA  SEN M
LOCUL II ZAHARIA ALIN, FRATIAN STEFAN, PORGRAS ANDREI, BURAGA IRINEL, MANEA GEORGIAN, BUTNARU COSMIN LUPTA ECHIPA  SEN M
LOCUL III FRATIAN STEFAN SPARGERI FORTA IND. SEN. M
LOCUL III FRATIAN STEFAN TUL IND. CENTURI NEGRE 2 DAN SEN. M
LOCUL III POPA CRISTIAN TUL IND. CENTURI NEGRE 2 DAN SEN. M
LOCUL III PORGRAS ANDREI TUL IND. CENTURI NEGRE 1 DAN SEN. M
LOCUL III BURAGA IRINEL LUPTA IND.SEN -57 kg M

Felicitari sportivilor!

Multumim PRIMARIEI MUNICIPIULUI VASLUI, CONSILIUL JUDETEAN VASLUI, DIRECTIA PENTRU TINERET SI SPORT VASLUI, BADOTHERM-AMC VASLUI, LICEULUI EMIL RACOVITA, pentru sprijinul acordat sportivilor participanti la aceasta competitie si la toate activitatile la care au participat sportivii C.S. Liga de Est Vaslui in anul competitional 2015.

 

Fără răspunsuri la "REZULTATE CUPA ROMANIEI DE TAEKWON-DO ITF - ORADEA 2015"