CUPA „1 IUNIE” – VASLUI

      Vineri, 31 mai 2013, ora 17,00, in Sala de Sport a Liceului Emil Racovita Vaslui, a avut loc Cupa „1 IUNIE” cu sportivi din cadrul clubului Liga de Est Vaslui.

      Competitia a fost organizata cu ajutorul Primariei Vaslui, Consiliul Judetean Vaslui, Directia pentru Tineret si Sport Vaslui, parintii copiilor participanti.

      Au participat un numar de 64 de sportivi la cele doua probe de competitie tull individual si lupta individual.

    Arbitrajul a fost asigurat de antrenorii si sportivii clubului, detinatori de centura neagra: Mihai Hondru, Alin Zaharia, Andra Gheteu, Cristian Teaca, Silvia Vasilache, Claudiu Ciobanu, Cristian Popa, Stefan Fratian, Mircea Hondru.

        Premiile au fost oferite de clovnul de le Clubul copiilor Silvermall.

      TULL COPII FEM. 7-8 ANI

1. AYLIN BAIRAK

2. SARAH NECULAU

3. DENISA FILIP

3. NATALIA PADURARU

TULL COPII FEM. 8-9 ANI

1. MARA ORINDOVICI

2. MARIA ROSU

TULL COPII FEM. 9-10 ANI

1. ANA MARIA MOGA

2. DARIA DANICIUC

3. COSMINA BALAN

3. DIANA MIHALACHE

TULL COPII FEM. (ALB-GALBEN-VERDE) 12-15 ANI

1. ADELINA MIHAI

2. IONELA ANDONE

3. RUXANDRA BOTEZ

3. MIRUNA VASILIU – OTILIA MARANDESCU

TULL COPII FEM.  (ALBASTRU-ROSU-NEGRU) PESTE 14 ANI

1. ELENA MOGA

2. MIRUNA LUPASCU

3. ANA MARIA HAISAN

3. MARIA POPA

        TULL COPII MASC. 7-11 ANI

1. BOGDAN PADURARU

2. BACIU EDUARD

3. GEORGIAN OGRINJI

3. ALEXANDRU PILA

TULL COPII MASC. (ALBASTRU-ROSU) 10-14 ANI

1. GEORGE RACLARIU

2. TEODOR DUMITRASCU

3. ANDREI SENCHIU

3. DRAGOS FLOREA

TULL MASC. JUNIORI – SENIORI

1. CRISTIAN POPA

2. MIRCEA HONDRU

3. CRISTIAN TEACA

3. DRAGOS ANDURNACHI

LUPTA COPII FEM. 7-8 ANI

1. SARAH NECULAU

2. NATALIA PADURARU

LUPTA COPII FEM. 9-10 ANI

1. MARIA MOGA

2. DIANA MIHALACHE

3. DARIA DANICIUC

LUPTA COPII FEM. 10-12 ANI

1. MIRUNA LUPASCU

2. IONELA ANDONE

3. OTILIA MARANDESCU

3. RUXANDRA BOTEZ

LUPTA COPII FEM. 12-15 ANI

1. MARIA POPA

2. ADELINA MIHAI

3. ALEXANDRA STROESCU

3. ELENA MOGA

LUPTA COPII MASC. 6-7 ANI

1. OVIDIU HINCU

2. CEZAR CIOFU

LUPTA COPII MASC. 7 ANI

1. GEORGIAN OGRINJI

2. RARES BOT

3. ALEXANDRU GALITA

3. ANDREI SARBU

LUPTA COPII MASC. 7-8 ANI

1. IANIS JITARU

2. LUCIANO HAISAN

3. DARIUS MAFTEI

LUPTA COPII MASC. 8-9 ANI

1. EDUARD IGNAT

2. ALIN MOSULET

3. IONUT TOMA

3. RARES ILIE

LUPTA COPII MASC. 9 ANI

1. LAURENTIU GRECU

2. BOGDAN PADURARU

3. LEONARD SULETEA

LUPTA COPII MASC. 9-10 ANI

1. DRAGOS FLOREA

2. ANDREI MOCANU

3. TUDOR MIHULCA

3. LUCA FERRARIS

LUPTA COPII MASC. 10-11 ANI

1. ALEXANDRU PILA

2. ROBERT POSTU

3. CRISTIAN GHEORGHE

3. EDUARD BACIU

LUPTA COPII MASC. 11 ANI

1. LUCAS TURCU

2. TUDOR VATAVU

3. TEODOR DUMITRASCU

3. STEFAN STROESCU

LUPTA MASC. 12-15 ANI – 50 KG

1. OCTAV RACLARIU

2. DRAGOS CHIRIAC

3. MIHAI ANTON

3. ANDREI SENCHIU

LUPTA MASC.  12-15 ANI + 50 KG

1. MARIUS ANASTASIEI

2. ANDREI CHIRIAC

3. SEBASTIAN ISTRATE

LUPTA MASC.  -18 ANI

1. MIRCEA HONDRU

2. CONSTANTIN ZAHARIA

3. DRAGOS ANDURNACHI

3. CIPRIAN ZAHARIA

LUPTA MASC.  + 18 ANI

1. CRISTIAN TEACA

2. ANDREI PORGRS

3. STEFAN FRATIAN

3. BOGDAN TEACA

Fără răspunsuri la "CUPA "1 IUNIE" - VASLUI"