CAMPIONATUL NAŢIONALDE TAEKWON-DO ITF PENTRU COPII, JUNIORI ŞI SENIORI MEDIAŞ, 24 – 26 FEB 2007

Au participat cu un lot de 11 de sportivi legitimaţi în cadrul F.R.T.K.D. din care 3 copii, 1 juniori şi 7 seniori. Au participat un număr de 150 sportivi de la 17 echipe. C.S. Liga de Est Vaslui s-a clasat la clasamentul pe copii pe locul 3, la juniori pe locul 4, iar la seniori pe locul 2, obţinând locul 1 la clasamentul general al campionatului.

Clasament General Copii
1. Hwarang Sibiu
2. Gi-Do Baia Mare
3. Liga de Est Vaslui
4. Royal Kwon Oradea
5. West Team Oradea
6. Sulsa Vaslui
7. King do Oradea
8. Minerva Cluj
9. Kameleon Cluj
10. Delta Cluj
11. Cobra Deva

Clasament General Juniori
1. Kwang Gae Iaşi
2. King Do Oradea
3. Cobra Deva
4. Liga de Est Vaslui
5. Dragonul Baia Mare
6. Royal Kwon Oradea
7. Daisho Timisoara
8. Delta Cluj
9. Sulsa Vaslui
10. Ardealul Cluj
11. Gi-Do Baia Mare
12. Hwarang Sibiu
13. West Team Oradea
14. Kameleon Cluj

Clasament General Seniori
1. Dragonul Baia Mare
2. Liga de Est Vaslui
3.Ardealul Cluj
4. Kwang Gae Iaşi
5. West Team Oradea
6. Delta Cluj
7. Hwarang Sibiu
8. Royal Kwon Oradea
9. Sulsa Vaslui
10. Kameleon Cluj
11. Gi-Do Baia Mare
12. Victory Medias
13. Daisho Timisoara
14. Cobra Deva
15. Taekyon Oradea
16. King Do Oradea
17. Minerva Cluj

LOCUL I
1. FRĂŢIAN ŞTEFAN TULL COPII -12 ANI MASC.
2. CIOBANU CLAUDIU TULL JUN I DAN
3. VASILACHE SILVIA TULL SEN. FEM. I DAN
4. MIRON MARCEL TULL SEN. MASC. II DAN
5. HONDRU MIHAI TULL SEN. MASC. IV DAN
6. ECHIPĂ TULL SENIORI MASC
7. CIOBANU CLAUDIU LUPTĂ JUN. MASC. -58
8. FRĂŢIAN ŞTEFAN LUPTĂ COPII -12 ANI MASC.
9. MIRON MARCEL TEHNICI SPECIALE SEN. MASC.
10. MANEA GEORGIAN SPARGERI FORŢĂ SEN. MASC.
11. ECHIPĂ SPARGERI FORŢĂ SEN. MASC.

LOCUL II
1. HONDRU MIRCEA TULL COPII MASC. – 8 ANI
2. GHEŢEU ANDRA TULL SEN. FEM. I DAN
3. MANEA GEORGIAN LUPTĂ +80 SEN MASC.
4. GHEŢEU ANDRA SPARGERI FORŢĂ SEN. FEM.

LOCUL III
1. GAVRILIU MIRCEA TULL COPII MASC. -10 ANI
2. ZAHARIA ALIN TULL SEN. MASC. I DAN
3. MIRCEA HONDRU LUPTĂ COPII -8 ANI
4. GHEŢEU ANDRA LUPTĂ SEN. FEM. -63
5. VASILACHE SILVIA LUPTĂ SEN. FEM. -58
6. VASILACHE SILVIA SPARGERI FORŢĂ SEN. FEM.
7. ECHIPĂ TEHNICI SPECIALE SEN. MASC.

ECHIPĂ SENIORI MASCULIN
HONDRU MIHAI IV DAN
MIRON MARCEL II DAN
ZAHARIA ALIN I DAN
MANEA GEORGIAN I DAN
DĂRIESCU TUDOR I DAN

PENTAX Image
PENTAX Image

PENTAX Image

PENTAX Image

PENTAX Image

PENTAX Image

PENTAX Image

PENTAX Image

PENTAX Image

PENTAX Image

PENTAX Image

PENTAX Image

PENTAX Image

PENTAX Image

PENTAX Image

PENTAX Image

PENTAX Image

PENTAX Image

Fără răspunsuri la "CAMPIONATUL NAŢIONALDE TAEKWON-DO ITF PENTRU COPII, JUNIORI ŞI SENIORI MEDIAŞ, 24 - 26 FEB 2007"


    Dorești să spui ceva?