CAMPIONATUL NAŢIONAL DE TAEKWON-DO I.T.F. PENTRU COPII, JUNIORI SI SENIORI HUNEDOARA, 26.FEB – 29.FEB 2004

Club Sportiv „Liga de Est” – Vaslui a participat cu un lot de 26 de sportivi legitimaţi în cadrul F.R.T.K.D. din care 3 copii, 2 juniori mici, 10 juniori si 11 seniori.
S-au obtinut un numar de 46 de medalii astfel: 21 locuri I, 5 locuri II şi 20 locuri III.

LOCUL I

1. TULL SENIORI MASCULIN ECHIPĂ
2. TULL JUNIORI FEMININ ECHIPĂ
3. TULL COPII MASCULIN 10-12 ANI – CIOBANU CLAUDIU
4. TULL JUNIORI FEMININ – GHEŢEU ANDRA
5. TULL JUNIORI MASCULIN – ASANOVICI LUCIAN
6. TULL SENIORI MASCULIN – ZAHARIA ALIN
7. TULL SENIORI FEMININ – POPA CĂTĂLINA
8. TULL SENIORI MASCULIN I DAN – MIRON MARCEL
9. TULL SENIORI MASCULIN II DAN – IONICESCU MARIUS
10. TULL SENIORI MASCULIN III DAN – HONDRU MIHAI
11. LUPTĂ COPII 10-12 ANI MASCULIN – CIOBANU CLAUDIU
12. LUPTĂ JUNIORI MICI 12-14 ANI -38KG MASC -TITIRE IONUŢ
13. LUPTĂ JUNIORI MICI 12-14 ANI -43KG FEM – ZAHARIA RALUCA
14. LUPTĂ JUNIORI FEMININ -42KG – PĂTRUNSU ROXANA
14. LUPTĂ JUNIORI FEMININ -48KG – VICOL ANDA
15. LUPTĂ JUNIORI FEMININ +60KG – GHEŢEU ANDRA
16. LUPTĂ SENIORI MASCULIN +80KG – PÂNDARU CRISTIAN
17. TEHNICI SPECIALE SENIORI MASCULIN – MIRON MARCEL
18. MIRON MARCEL – TEHNICI SPECIALE SENIORI MASCULIN -ECHIPĂ LOT NAŢIONAL
19. IONICESCU MARIUS – TEHNICI SPECIALE SENIORI MASCULIN ECHIPĂ LOT NAŢIONAL
20. MIRON MARCEL – LUPTĂ SENIORI MASCULIN ECHIPĂ LOT NAŢIONAL
21. IONICESCU MARIUS – LUPTĂ SENIORI MASCULIN ECHIPĂ LOT NAŢIONAL

LOCUL II

1. TULL JUNIORI FEMININ 1 DAN – VICOL ANDA
2. TULL SENIORI FEMININ – MOGA CORINA
3. LUPTĂ COPII MASCULIN 10-12 ANI – IBĂNESCU FLAVIUS
4. LUPTĂ JUNIORI MASCULIN -52KG – ASANOVICI LUCIAN
5. TEHNICI SPECIALE JUNIORI FEMININ ECHIPĂ

LOCUL III

1. TULL COPII 12-14 ANI FEMININ – ZAHARIA RALUCA
2. TULL COPII 10-12 ANI MASCULIN – IBĂNESCU FLAVIUS
3. TULL JUNIORI FEMININ CENTURI COLORATE -ENE MĂLINA
4. TULL JUNIORI FEMININ I DAN – TOFAN ANDREEA
5. TULL SENIORI MASCULIN CENTURI COLORATE -PÂNDARU CRISTIAN
6. TULL SENIORI MASCULIN II DAN – STOLNICU CIPRIAN
7. LUPTĂ JUNIORI FEMININ -53KG – TOFAN ANDREEA
8. LUPTĂ JUNIORI FEMININ -60KG – VASILACHE SILVIA
9. LUPTĂ JUNIORI MASCULIN -63KG – CIACÎRU ANDREI
10. LUPTĂ JUNIORI MASCULIN +70KG – MANEA GEORGIAN
11. LUPTĂ SENIORI FEMININ -58KG – MOGA CORINA
12. LUPTĂ SENIORI MASCULIN -71KG – MIRON MARCEL
13. LUPTĂ SENIORI MASCULIN +80KG – TEACĂ CRISTIAN
14. TEHNICI SPECIALE JUNIORI MASCULIN ECHIPĂ
15. TEHNICI SPECIALE JUNIORI FEMININ – VICOL ANDA
16. TEHNICI SPECIALE SENIORI FEMININ – MOGA CORINA
17. SPARGERI FORŢĂ SENIORI FEMININ – MOGA CORINA
18. SPARGERI FORŢĂ SENIORI FEMININ – POPA CĂTĂLINA
19. LUPTA JUNIORI MASCULIN ECHIPĂ
20. LUPTĂ JUNIORI FEMININ ECHIPĂ

ECHIPA JUNIORI MASCULIN
ASANOVICI LUCIAN
MANEA GEORGE
CIACÎRU ANDREI
ECHIPA JUNIORI FEMININ
TOFAN ANDREEA
VICOL ANDA
GHEŢEU ANDRA
VASILACHE SILVIA
ENE MĂLINA
MAFTEI ANCA
ECHIPA SENIORI MASCULIN
HONDRU MIHAI            3 DAN
STOLNICU CIPRIAN     2 DAN
TEACĂ CRISTIAN         1 DAN
CÂRSTOCEA REMUS    1 DAN 
ZAHARIA ALIN              2 GUP 
PÎNDARU CRISTIAN      2 GUP

Fără răspunsuri la "CAMPIONATUL NAŢIONAL DE TAEKWON-DO I.T.F. PENTRU COPII, JUNIORI SI SENIORI HUNEDOARA, 26.FEB - 29.FEB 2004"


    Dorești să spui ceva?